brazdă promisiune zarvă digi sport sambata program tenis halep obosit încordat cârnat

Simona Halep, debut în 2021. Digi Sport transmite două turnee din Australia

Prima decizie luată de Simona Halep după ce și-a demis antrenorii

FOTO Mesajul Simonei Halep după eliminarea de la Madrid, primul turneu la  care a fost antrenată de Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
FOTO Mesajul Simonei Halep după eliminarea de la Madrid, primul turneu la care a fost antrenată de Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Simona Halep nu mai joacă la Sydney: „Obiectiv îndeplinit”

Simona Halep a fost asistată de Horia Tecău la ultimul antrenament (VIDEO)  - B1TV.ro
Simona Halep a fost asistată de Horia Tecău la ultimul antrenament (VIDEO) - B1TV.ro

Simona Halep e în “sferturi” la Wimbledon, după victoria zdrobitoare cu  Paula Badosa: "Cred că am făcut un meci bun" - B1TV.ro
Simona Halep e în “sferturi” la Wimbledon, după victoria zdrobitoare cu Paula Badosa: "Cred că am făcut un meci bun" - B1TV.ro

Dezvăluiri din interior. Ce a schimbat Simona Halep și ce o așteaptă cu  următoarea adversară de la AO 2022 | Sport.ro
Dezvăluiri din interior. Ce a schimbat Simona Halep și ce o așteaptă cu următoarea adversară de la AO 2022 | Sport.ro

Simona Halep, suspendată provizoriu după ce ar fi folosit o substanţă  interzisă la US Open
Simona Halep, suspendată provizoriu după ce ar fi folosit o substanţă interzisă la US Open

Performanță: Simona Halep are şapte ani de când e permanent în top 10  mondial | Digi24
Performanță: Simona Halep are şapte ani de când e permanent în top 10 mondial | Digi24

Ce veste tristă a primit Simona Halep la Australian Open. E decizia finală  a organizatorilor - Playtech Știri
Ce veste tristă a primit Simona Halep la Australian Open. E decizia finală a organizatorilor - Playtech Știri

Meciul dintre Simona Halep și Venus Williams va avea loc sâmbătă, prima din  sesiunea de seară pe arena Margaret Court - Stiri pe surse - Cele mai noi  stiri
Meciul dintre Simona Halep și Venus Williams va avea loc sâmbătă, prima din sesiunea de seară pe arena Margaret Court - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Simona Halep - Yulia Putintseva: ora de start a sfertului de la Roma

Digi Sport, 6 ani de existenţă. Hagi, Halep, Lucescu şi Tecău, mesaje  pentru aniversarea postului! - RADAR DE MEDIA
Digi Sport, 6 ani de existenţă. Hagi, Halep, Lucescu şi Tecău, mesaje pentru aniversarea postului! - RADAR DE MEDIA

DigiSport: Ce scriu francezii despre situația în care a ajuns Simona Halep  - HotNews.ro
DigiSport: Ce scriu francezii despre situația în care a ajuns Simona Halep - HotNews.ro

Video | Simona Halep, primul meci după pauză. Halep/ Tecău - Ruse/ Copil  6-3, 0-1
Video | Simona Halep, primul meci după pauză. Halep/ Tecău - Ruse/ Copil 6-3, 0-1

Ce spune unul dintre antrenorii Simonei Halep despre retragerea tenismenei  de la Sydney
Ce spune unul dintre antrenorii Simonei Halep despre retragerea tenismenei de la Sydney

Program TV sâmbătă, 18 iunie. Ce transmisiuni sportive şi filme puteţi  alege. Două românce în semifinalele WTA Birmingham - Fanatik.ro
Program TV sâmbătă, 18 iunie. Ce transmisiuni sportive şi filme puteţi alege. Două românce în semifinalele WTA Birmingham - Fanatik.ro

Simona Halep se califică în finală la Toronto și revine în Top 10 WTA -  spotmedia.ro
Simona Halep se califică în finală la Toronto și revine în Top 10 WTA - spotmedia.ro

Simona Halep deschide balul la Toronto împotriva unei adversare de top: de  la ce oră e meciul
Simona Halep deschide balul la Toronto împotriva unei adversare de top: de la ce oră e meciul

Simona Halep, ședință de pregătire pe caniculă în propria curte! S-a  răcorit în piscină la finalul antrenamentului. Video - Fanatik.ro
Simona Halep, ședință de pregătire pe caniculă în propria curte! S-a răcorit în piscină la finalul antrenamentului. Video - Fanatik.ro

Când se joacă meciul Simona Halep - Paula Badosa, din turul doi al  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep - Paula Badosa, din turul doi al turneului de la Madrid

LIVE VIDEO. Karolina Pliskova – Simona Halep, acum la Digi Sport 1 | Digi24

Simona Halep a fost suspendată provizoriu, după ce a fost depistată cu o  substanță interzisă - Cronica Sportivă - argeşSPORT
Simona Halep a fost suspendată provizoriu, după ce a fost depistată cu o substanță interzisă - Cronica Sportivă - argeşSPORT

La ce oră începe meciul dintre Simona Halep și Marta Kostyuk din  semifinalele Transylvania Open! Organizatorii
La ce oră începe meciul dintre Simona Halep și Marta Kostyuk din semifinalele Transylvania Open! Organizatorii

Simona Halep, învinsă categoric în sferturi la Melbourne după un meci în  care a acuzat probleme medicale - spotmedia.ro
Simona Halep, învinsă categoric în sferturi la Melbourne după un meci în care a acuzat probleme medicale - spotmedia.ro

Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă!  Românca s-a calificat în finala de la Toronto
Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă! Românca s-a calificat în finala de la Toronto