geamăn Sportiv Exclude meci tenis live simona halep montreal Instrucțiuni coreeană Curcan

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Camila Giorgi de la US Open

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

Halep - Stephens 7-6; 3-6; 6-4. Simona câștigă din nou Rogers Cup, după o  luptă incredibilă - Stirileprotv.ro
Halep - Stephens 7-6; 3-6; 6-4. Simona câștigă din nou Rogers Cup, după o luptă incredibilă - Stirileprotv.ro

LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la  capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro
LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro

Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la  Montreal - Eurosport
Cât de mult poate urca Simona Halep în clasamentul WTA după turneul de la Montreal - Eurosport

Canadian Open 2022: Jessica Pegula vs Simona Halep Flux live, ora  meciurilor, predicții și previzualizare - Moyens I/O
Canadian Open 2022: Jessica Pegula vs Simona Halep Flux live, ora meciurilor, predicții și previzualizare - Moyens I/O

Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3,  victorie de poveste în Canada
Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3, victorie de poveste în Canada

Simona Halep, o nouă coborâre în clasamentul WTA după eliminarea de la  Montreal - HotNews.ro
Simona Halep, o nouă coborâre în clasamentul WTA după eliminarea de la Montreal - HotNews.ro

Simona Halep și izbucnirea din meciul cu Danielle Rose Collins: „Degeaba te  uiți!”
Simona Halep și izbucnirea din meciul cu Danielle Rose Collins: „Degeaba te uiți!”

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep s-a încoronat din nou campioană la Openul Canadei!

Live VIDEO Simona Halep - Sloane Stephens online la TV Digi Sport 2

Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette  în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro
Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro

Simona Halep, victorie în primul tur al turneului de la Cincinnati. Este  întâiul succes după 3 luni și jumătate | Digi24
Simona Halep, victorie în primul tur al turneului de la Cincinnati. Este întâiul succes după 3 luni și jumătate | Digi24

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Video | Simona Halep – Caroline Garcia (01:30, Digi Sport). Liderul WTA are  un parcurs solicitant la Rogers Cup 2018
Video | Simona Halep – Caroline Garcia (01:30, Digi Sport). Liderul WTA are un parcurs solicitant la Rogers Cup 2018

Video | WTA Montreal | Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6.  Dramatism total în primul joc al româncei după 3 luni
Video | WTA Montreal | Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Dramatism total în primul joc al româncei după 3 luni

Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Simo a revenit pe teren după  trei luni, dar a fost învinsă la Montreal. Meci dramatic de aproape trei  ore - Antena Sport
Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Simo a revenit pe teren după trei luni, dar a fost învinsă la Montreal. Meci dramatic de aproape trei ore - Antena Sport

SIMONA HALEP - JENNIFER BRADY, debutul româncei la Rogers Cup - LIVE,  VIDEO, FOTO
SIMONA HALEP - JENNIFER BRADY, debutul româncei la Rogers Cup - LIVE, VIDEO, FOTO

Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica  Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro
Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro

Simona Halep a învins-o pe Sorana Cîrstea şi s-a calificat în sferturi la  Indian Wells | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Sorana Cîrstea şi s-a calificat în sferturi la Indian Wells | Digi24

Video | Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2. Debut impresionant pentru  româncă la Toronto
Video | Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2. Debut impresionant pentru româncă la Toronto