Interconnect gaură domeniu turneul de tenis de la jurmala 2019 toci Stropi veni

Video | Patricia Ţig joacă pentru un loc în “sferturi” la Jurmala astăzi,  la Digi Sport 2
Video | Patricia Ţig joacă pentru un loc în “sferturi” la Jurmala astăzi, la Digi Sport 2

Cine este Patricia Țig, noua Simona Halep a României. Salt impresionant în  clasamentul WTA - Playtech Știri
Cine este Patricia Țig, noua Simona Halep a României. Salt impresionant în clasamentul WTA - Playtech Știri

jurmala - ultimele știri | adevarul.ro

Patricia Țig, poveste emoționantă: Cum a fost abandonată de sponsori și ce  greutăți a înfruntat - Eurosport
Patricia Țig, poveste emoționantă: Cum a fost abandonată de sponsori și ce greutăți a înfruntat - Eurosport

WTA Jurmala: Irina Bara, în turul doi după ce Margarita Gasparyan a  abandonat în setul decisiv; Ana Bogdan, eliminată - HotNews.ro
WTA Jurmala: Irina Bara, în turul doi după ce Margarita Gasparyan a abandonat în setul decisiv; Ana Bogdan, eliminată - HotNews.ro

Perechea formată din Cristina Dinu și Lina Gjorcheska a câștigat finala la  dublu de la Hechingen
Perechea formată din Cristina Dinu și Lina Gjorcheska a câștigat finala la dublu de la Hechingen

Mihaela Buzărnescu, locul 37 WTA, a pierdut în faţa Mariei Şarapova la  Madrid
Mihaela Buzărnescu, locul 37 WTA, a pierdut în faţa Mariei Şarapova la Madrid

Viitoarea adversară a Soranei Cîrstea la Roland-Garros s-a decis după un  meci splendid. O fostă câștigătoare de Grand Slam e în calea româncei
Viitoarea adversară a Soranei Cîrstea la Roland-Garros s-a decis după un meci splendid. O fostă câștigătoare de Grand Slam e în calea româncei

Patricia Ţig, o nouă urcare spectaculoasă în clasamentul WTA. Simona Halep  îşi menţine poziţia
Patricia Ţig, o nouă urcare spectaculoasă în clasamentul WTA. Simona Halep îşi menţine poziţia

Patricia Țig, prima în „sferturi” la Jurmala

Tenis: Bara şi Jakupovic, calificate în sferturile probei de dublu la  Jurmala (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Jakupovic, calificate în sferturile probei de dublu la Jurmala (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video Irina Bara, în sferturi la Jurmala

Irina Bara, în sferturi, la Jurmala | News.ro

Patricia Maria Ţig a fost eliminată în sferturi la turneul de la Jurmala |  Antena 1
Patricia Maria Ţig a fost eliminată în sferturi la turneul de la Jurmala | Antena 1

WTA Jurmala: Patricia Țig s-a calificat în sferturi - Victorie în două  seturi cu Anhelina Kalinina - HotNews.ro
WTA Jurmala: Patricia Țig s-a calificat în sferturi - Victorie în două seturi cu Anhelina Kalinina - HotNews.ro

Patricia Ţig s-a calificat în sferturile de finală la Jurmala

Anastasija Sevastova, campioană pe teren propriu, la Jurmala / Letona a  câștigat al patrulea titlu din carieră - HotNews.ro
Anastasija Sevastova, campioană pe teren propriu, la Jurmala / Letona a câștigat al patrulea titlu din carieră - HotNews.ro

Emma Răducanu a scris istorie la US Open, învingînd o campioană olimpică

Parcursul de vis al Patriciei Țig s-a încheiat în sferturi la Jurmala,  revenirea sa din setul
Parcursul de vis al Patriciei Țig s-a încheiat în sferturi la Jurmala, revenirea sa din setul

Video | Irina Bara joacă la Digi Sport 2 (17:05), în optimile de la Jurmala.  Irina Begu are meci tot azi, la Palermo
Video | Irina Bara joacă la Digi Sport 2 (17:05), în optimile de la Jurmala. Irina Begu are meci tot azi, la Palermo

Roland Garros 2021. Ana Bogdan, în turul 2! Patricia Țig, eliminată de  Naomi Osaka
Roland Garros 2021. Ana Bogdan, în turul 2! Patricia Țig, eliminată de Naomi Osaka

Video | Anastasija Sevastova, principala favorită, a câștigat turneul de la  Jurmala
Video | Anastasija Sevastova, principala favorită, a câștigat turneul de la Jurmala

Sorana Cîrstea, eliminare prematură la Jurmala. Românca a pierdut în fața  unei jucătoare venită din calificări
Sorana Cîrstea, eliminare prematură la Jurmala. Românca a pierdut în fața unei jucătoare venită din calificări

Tenis: Patricia Ţig s-a oprit în sferturi de finală la Jurmala (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patricia Ţig s-a oprit în sferturi de finală la Jurmala (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.