Configurați masa scuza Sau fie baschet cluj napoca incidente 2017 tragedie uităte în pălărie

U-BT a câștigat la scor primul joc al finalei Ligii, dar prima parte a  meciului a fost slabă - FOTO - Ştiri de Cluj
U-BT a câștigat la scor primul joc al finalei Ligii, dar prima parte a meciului a fost slabă - FOTO - Ştiri de Cluj

U BT Cluj-Napoca reuseste una dintre cele mai importante victorii din  istoria baschetului romanesc in BT Arena - E fain la Cluj!
U BT Cluj-Napoca reuseste una dintre cele mai importante victorii din istoria baschetului romanesc in BT Arena - E fain la Cluj!

Baschet masculin: U-BT Cluj a câştigat şi al doilea meci al finalei Ligii  Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj a câştigat şi al doilea meci al finalei Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca a pierdut fără drept de apel la Bursa,  în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca a pierdut fără drept de apel la Bursa, în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca a câștigat Cupa României

Nandor Kuti și-a prelungit înțelegerea cu U-BT Cluj-Napoca - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
Nandor Kuti și-a prelungit înțelegerea cu U-BT Cluj-Napoca - Baschet.ro | Totul despre Baschet

FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale  de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj
FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj

U-BT Cluj a învins formația Overseas Basketball, scor 95-81. Toni Rotaru  s-a remarcat în acest meci
U-BT Cluj a învins formația Overseas Basketball, scor 95-81. Toni Rotaru s-a remarcat în acest meci

Bucurie mare pe platoul Sălii Polivalente: Suporterii „U” au sărbătorit  alături de jucătorii de la U-BT Cluj-Napoca - Ştiri de Cluj
Bucurie mare pe platoul Sălii Polivalente: Suporterii „U” au sărbătorit alături de jucătorii de la U-BT Cluj-Napoca - Ştiri de Cluj

Baschet feminin: ”U” Cluj a pierdut în fața Măgurii Cisnădie | Realitatea  de Cluj
Baschet feminin: ”U” Cluj a pierdut în fața Măgurii Cisnădie | Realitatea de Cluj

Victorie dramatică pentru campioana U-BT Cluj cu Rapid. Duel între  singurele neînvinse. Clujenii sunt lideri la baschet masculin - Cluj24.ro
Victorie dramatică pentru campioana U-BT Cluj cu Rapid. Duel între singurele neînvinse. Clujenii sunt lideri la baschet masculin - Cluj24.ro

O tribună s-a prăbușit în Egipt la un meci de baschet! Sunt cel puțin 27 de  persoane rănite - Eurosport
O tribună s-a prăbușit în Egipt la un meci de baschet! Sunt cel puțin 27 de persoane rănite - Eurosport

U-BT Cluj a reuşit a doua victorie din sezon cu Steaua

U BT Cluj-Napoca rămâne neînvinsă și după derby-ul de la Oradea - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
U BT Cluj-Napoca rămâne neînvinsă și după derby-ul de la Oradea - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U-BT Cluj a URCAT pe PRIMUL loc în Liga Naţională la baschet - Cluj24.ro

U-BT Cluj, victorie DRAMATICĂ în Basketball Champions League! Patrick  Richard a marcat două coșuri incredibile. VIDEO
U-BT Cluj, victorie DRAMATICĂ în Basketball Champions League! Patrick Richard a marcat două coșuri incredibile. VIDEO

U-BT Cluj Napoca a câștigat al 4-lea titlu de campioană, chiar pe terenul  celor de la CSO Voluntari - Eurosport
U-BT Cluj Napoca a câștigat al 4-lea titlu de campioană, chiar pe terenul celor de la CSO Voluntari - Eurosport

S-au tras la SORȚI sferturile Ligii Campionilor la baschet masculin. Vezi  cu cine a căzut U-BT Cluj-Napoca - Cluj24.ro
S-au tras la SORȚI sferturile Ligii Campionilor la baschet masculin. Vezi cu cine a căzut U-BT Cluj-Napoca - Cluj24.ro

Baschet masculim: O nouă înfrângere pentru U-BT Cluj-Napoca în EuroCup |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculim: O nouă înfrângere pentru U-BT Cluj-Napoca în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Baschet masculin: Victorie facilă pentru campioana U-BT Cluj-Napoca în Liga  Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: Victorie facilă pentru campioana U-BT Cluj-Napoca în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Baschet (m): Adversara echipei U BT Cluj în sferturile Ligii Campionilor -  HotNews.ro
Baschet (m): Adversara echipei U BT Cluj în sferturile Ligii Campionilor - HotNews.ro

U BT Vluj-Napoca conduce în clasamentul din Liga Națională

Meciul de baschet dintre U-BT Cluj-Napoca și MHP Riesen Ludwigsburg de  marți este SOLD OUT - Cluj24.ro
Meciul de baschet dintre U-BT Cluj-Napoca și MHP Riesen Ludwigsburg de marți este SOLD OUT - Cluj24.ro

VIDEO Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca s-a calificat în premieră în  sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca s-a calificat în premieră în sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.