Home

noi Mire Rotunjeste clasament polo feminin grup Scrieți ecou

Turneu de polo feminin „Liga Dunării” - Sport Clasic

Feminin – H2O polo - hold your breath

România s-a calificat la Campionatul European după o victorie fabuloasă cu  Irlanda: 41-5 - Eurosport
România s-a calificat la Campionatul European după o victorie fabuloasă cu Irlanda: 41-5 - Eurosport

Polo feminin: România s-a calificat în premieră la Europene

Polo feminin – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Romanian Girls of Water Polo

Grecia este campioană mondială la polo feminin

Campionatul naţional de polo feminin are două campioane. În ligă sunt...  trei echipe. :) Singurul club care n-a luat medalie
Campionatul naţional de polo feminin are două campioane. În ligă sunt... trei echipe. :) Singurul club care n-a luat medalie

POLO FEMININ. A TREIA victorie cu... - CS Dinamo Bucuresti | Facebook

Federația Română De Polo A încheiat Campionatele și A Desemnat Două  Campioane La Feminin: Steaua și Rapid | Libertatea
Federația Română De Polo A încheiat Campionatele și A Desemnat Două Campioane La Feminin: Steaua și Rapid | Libertatea

Polo feminin: Dinamo a învins-o neaşteptat pe Steaua, în campionat

CE polo feminin: Germania - România, scor 15-10, în primul meci din grupa A

Premieră pentru polo pe apă românesc! Ambele naționale calificate

Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual;  Steaua a câştigat la masculin, iar
Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual; Steaua a câştigat la masculin, iar

CS Rapid, pe primul loc în ultimul meci din Campionatul Naţional feminin de  polo pe apă - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
CS Rapid, pe primul loc în ultimul meci din Campionatul Naţional feminin de polo pe apă - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Polo masculin: România s-a calificat la Campionatul European Under-15 |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: România s-a calificat la Campionatul European Under-15 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polo feminin: Victorii pentru CS Rapid şi CSA Steaua în campionat |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo feminin: Victorii pentru CS Rapid şi CSA Steaua în campionat | AGERPRES • Actualizează lumea.

Naționala României de Polo feminin U19 a terminat Campionatul European U19  din Netanya, pe locul 14! • Alba Sport
Naționala României de Polo feminin U19 a terminat Campionatul European U19 din Netanya, pe locul 14! • Alba Sport

Rapid Bucuresti castiga primul turneu din Cupa Romaniei la polo feminin –  H2O polo - hold your breath
Rapid Bucuresti castiga primul turneu din Cupa Romaniei la polo feminin – H2O polo - hold your breath

Știri Polo | Noutăți, clasament, meciuri și jucători polo | Prosport

Steaua Bucureşti este noua campioană naţională la polo feminin - Sport Alert

România, surclasată de Olanda, 0-28, la Europenele de polo feminin.  Bilanțul sportivelor noastre
România, surclasată de Olanda, 0-28, la Europenele de polo feminin. Bilanțul sportivelor noastre