baraj potoli setea Antagonism cu cine joaca chindia targoviste la 21 3 maine Pocăinţă criză maori

CFR Cluj - Chindia Târgovişte 1-0 | Formația pregătită de Șumudică, parcus  perfect în Liga 1 | Sport.ro
CFR Cluj - Chindia Târgovişte 1-0 | Formația pregătită de Șumudică, parcus perfect în Liga 1 | Sport.ro

Chindia vinde, de mâine, bilete la meciul cu Petrolul - Bazar Media

FC Chindia Târgovişte - pagina suporterilor

LIGA 1. Chindia Târgoviște își poate pierde golgeterul: „Până acum am ales  cu sufletul, dar gata”
LIGA 1. Chindia Târgoviște își poate pierde golgeterul: „Până acum am ales cu sufletul, dar gata”

FC Voluntari - Chindia Târgoviște 0-3 | Victorie categorică pentru Toni  Petrea, după ce Popadiuc a înscris un "hat-trick" fantastic | Sport.ro
FC Voluntari - Chindia Târgoviște 0-3 | Victorie categorică pentru Toni Petrea, după ce Popadiuc a înscris un "hat-trick" fantastic | Sport.ro

Arhive Chindia Târgoviște - CS Mioveni

Chindia – FCSB 0-1 | Prima reacţie a lui Constantin Budescu după golul  marcat în minutul 90+7: "Sunt obişnuit cu presiunea! Nu mă simt rău deloc!"  - Antena Sport
Chindia – FCSB 0-1 | Prima reacţie a lui Constantin Budescu după golul marcat în minutul 90+7: "Sunt obişnuit cu presiunea! Nu mă simt rău deloc!" - Antena Sport

Chindia Târgovişte - CFR Cluj 0-2. Victorie chinuită pentru ardeleni! Dan  Petrescu a fost eliminat. Campioana a încheiat meciul în 9 oameni - Antena  Sport
Chindia Târgovişte - CFR Cluj 0-2. Victorie chinuită pentru ardeleni! Dan Petrescu a fost eliminat. Campioana a încheiat meciul în 9 oameni - Antena Sport

Video | FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul  7, au avut 2-0 în minutul 28
Video | FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul 7, au avut 2-0 în minutul 28

FCSB - CHINDIA. Bogdan Vintilă a făcut anunțul » Revine un fotbalist  important: „Va fi în lot la primul meci din play-off”
FCSB - CHINDIA. Bogdan Vintilă a făcut anunțul » Revine un fotbalist important: „Va fi în lot la primul meci din play-off”

AFC Chindia Oficial | Targoviste

Chindia - Concordia se joacă duminică, la Ploiești

Chindia - FCSB 0-1 | S-au chinuit până la final! Budescu a înscris din  penalty și a adus victoria în prelungiri! Aici tot ce s-a întâmplat |  Sport.ro
Chindia - FCSB 0-1 | S-au chinuit până la final! Budescu a înscris din penalty și a adus victoria în prelungiri! Aici tot ce s-a întâmplat | Sport.ro

Acasă | A.F.C. CHINDIA TÂRGOVIȘTE

VIDEO | Chindia - Gaz Metan 3-0! Oaspeţii dispar din fotbalul românesc după  un ultim eşec usturător. Gazdele şi-au asigurat locul 7 din play-out
VIDEO | Chindia - Gaz Metan 3-0! Oaspeţii dispar din fotbalul românesc după un ultim eşec usturător. Gazdele şi-au asigurat locul 7 din play-out

Adrian Mihalcea, declarații înainte de FCSB - Chindia

Portarul Dinu Moldovan (Chindia Târgoviște), în premieră adversar în Alba,  la Ocna Mureș, în Cupa României: "Mă întorc acasă" - Ziarul Unirea
Portarul Dinu Moldovan (Chindia Târgoviște), în premieră adversar în Alba, la Ocna Mureș, în Cupa României: "Mă întorc acasă" - Ziarul Unirea

Liga 1: FC Steaua 3-2 AFC Chindia Târgoviște! Remontada lui Gheorghe |  FCSTEAUA.RO
Liga 1: FC Steaua 3-2 AFC Chindia Târgoviște! Remontada lui Gheorghe | FCSTEAUA.RO

Universitatea Craiova - Chindia Târgovişte 3-0, în etapa 21 din SuperLiga.  Victorie lejeră pentru olteni, care urcă pe podium. - Fanatik.ro
Universitatea Craiova - Chindia Târgovişte 3-0, în etapa 21 din SuperLiga. Victorie lejeră pentru olteni, care urcă pe podium. - Fanatik.ro

Situație disperată Chindia Târgoviște! Jucătorii au 3 luni restanțe la  salarii și nimeni din cadrul clubului nu lămurește situația
Situație disperată Chindia Târgoviște! Jucătorii au 3 luni restanțe la salarii și nimeni din cadrul clubului nu lămurește situația

FCSB - Chindia 3-2. Scandal monstru la final! Oaspeții au avut un gol  anulat la ultima fază. Remontada reușită de echipa lui Toni Petrea - Antena  Sport
FCSB - Chindia 3-2. Scandal monstru la final! Oaspeții au avut un gol anulat la ultima fază. Remontada reușită de echipa lui Toni Petrea - Antena Sport

Vineri, ora 20:30 Universitatea Craiova - Chindia Târgoviște. Oltenii  țintesc locul 3 - Servuspress
Vineri, ora 20:30 Universitatea Craiova - Chindia Târgoviște. Oltenii țintesc locul 3 - Servuspress