Din timp Delicios perturbație scor tenis begu niculescu întuneric Am recunoscut Fatal

Tenis / Irina Begu şi Monica Niculescu au cucerit titlul la dublu în  turneul WTA de la Hua Hin - GAZETA de SUD
Tenis / Irina Begu şi Monica Niculescu au cucerit titlul la dublu în turneul WTA de la Hua Hin - GAZETA de SUD

Zi neagră pentru românce: Begu, Niculescu și Cîrstea nu au câștigat vreun  set în partidele de la Eastbourne și 's-Hertogenbosch
Zi neagră pentru românce: Begu, Niculescu și Cîrstea nu au câștigat vreun set în partidele de la Eastbourne și 's-Hertogenbosch

Irina Begu și Monica Niculescu, în sferturi la Indian Wells! S-au impus în  două seturi în fața unei perechi din Japonia - Eurosport
Irina Begu și Monica Niculescu, în sferturi la Indian Wells! S-au impus în două seturi în fața unei perechi din Japonia - Eurosport

Indian Wells: Irina Begu și Monica Niculescu, în sferturile probei de dublu  - HotNews.ro
Indian Wells: Irina Begu și Monica Niculescu, în sferturile probei de dublu - HotNews.ro

Simona Halep se califică în sferturi la Indian Wells. Begu și Niculescu  părăesc competiția în urma înfrângerii.
Simona Halep se califică în sferturi la Indian Wells. Begu și Niculescu părăesc competiția în urma înfrângerii.

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Dublu" românesc în sferturi la Indian Wells. Monica Niculescu și Irina Begu  în luptă pentru careul de ași - Playsport
Dublu" românesc în sferturi la Indian Wells. Monica Niculescu și Irina Begu în luptă pentru careul de ași - Playsport

Video | VIDEO Irina Begu și Monica Niculescu, câștigătoare în proba de  dublu la Hua Hin
Video | VIDEO Irina Begu și Monica Niculescu, câștigătoare în proba de dublu la Hua Hin

Ce au făcut Irina Begu și Monica Niculescu în sferturi la Indian Wells

Niculescu a pierdut finala de la Nottingham, scor 6-1, 4-6, 2-6 cu Konjuh.  Monica, fără lovitură direct câștigătoare: "Nu a fost ziua mea"
Niculescu a pierdut finala de la Nottingham, scor 6-1, 4-6, 2-6 cu Konjuh. Monica, fără lovitură direct câștigătoare: "Nu a fost ziua mea"

Begu / Niculescu - Chan / Groenefeld LIVE SCORE proba de dublu la ROMA |  DCNews
Begu / Niculescu - Chan / Groenefeld LIVE SCORE proba de dublu la ROMA | DCNews

ANALIZĂ‚ | Explicațiile declinului româncelor din WTA. Halep, Begu,  Niculescu și Cîrstea, coincidențe bizare
ANALIZĂ‚ | Explicațiile declinului româncelor din WTA. Halep, Begu, Niculescu și Cîrstea, coincidențe bizare

Sorana Cîrstea începe luni aventura de la Australian Open. Halep, Begu și  Niculescu vor juca marți - Eurosport
Sorana Cîrstea începe luni aventura de la Australian Open. Halep, Begu și Niculescu vor juca marți - Eurosport

Romania a invins Spania, scor 3-2, si s-a calificat in play-off-ul pentru  Grupa Mondiala. Reactia jucatoarelor - Stirileprotv.ro
Romania a invins Spania, scor 3-2, si s-a calificat in play-off-ul pentru Grupa Mondiala. Reactia jucatoarelor - Stirileprotv.ro

Tenis: Begu şi Niculescu s-au calificat în sferturile probei feminine de  dublu la Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Begu şi Niculescu s-au calificat în sferturile probei feminine de dublu la Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis | Victorie istorică pentru Begu. Niculescu merge și ea în turul trei  la Miami | Digi24
Tenis | Victorie istorică pentru Begu. Niculescu merge și ea în turul trei la Miami | Digi24

Indian Wells: Irina Begu și Monica Niculescu, eliminate în sferturile  probei de dublu - HotNews.ro
Indian Wells: Irina Begu și Monica Niculescu, eliminate în sferturile probei de dublu - HotNews.ro

Begu/Niculescu, două super răsturnări de scor

WTA Cincinnati: Irina Begu, în optimi la dublu / Monica Niculescu,  eliminată în primul tur - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Irina Begu, în optimi la dublu / Monica Niculescu, eliminată în primul tur - HotNews.ro

VICTORIE IMPRESIONANTA! Begu si Niculescu aduc primul titlu al anului  pentru tenisul Romanesc: LUPTA incredibila in Thailanda | Sport.ro
VICTORIE IMPRESIONANTA! Begu si Niculescu aduc primul titlu al anului pentru tenisul Romanesc: LUPTA incredibila in Thailanda | Sport.ro